Oeanc

MAKSETE KRÜPTORKONDA

Mis on?

Oeanc on võrguoperaatorite võrgupõhine valuuta, mis võimaldab koheselt ja peaaegu nulli maksta makse kõigile maailma kasutajatele.

Generic placeholder image

Ühendus

Leia tugi üha rohkemate Oeanci kogukondade hulgas.

Generic placeholder image

Ressursid

Oeanc võib leida Interneti kaudu, Oeanc Core'i lähtekoodi ja GitHubiga seotud projektid on saadaval.

Generic placeholder image

Avatud lähtekoodiga tarkvara

Oeanc vabastatakse läbipaistvas protsessis, mis lubab binaaride ja nende lähtekoodi sõltumatut kontrollimist.

Generic placeholder image

Blockchain

Oeanci plokkkere on võimeline käitama suuremat tehingutemahtu kui tema vastane - Bitcoin.

Generic placeholder image

Rahakoti krüptimine

Rahakoti krüptimine võimaldab teil turvaliselt oma rahakoti turvalisemaks muuta, nii et saate vaadata tehinguid ja oma konto saldot, kuid nad peavad sisestama oma parooli enne Oeanci kulutamist.

Generic placeholder image

Kaevandamise auhind

Kaevuritele antakse praegu 47,5 uut Oeacni plokk, summa, mis väheneb poole võrra iga 10 aasta järel.

Oeanc on turvaline

Oeanc on detsentraliseeritud krüptoventiil, mis tähendab, et kasutajate võrgu kaudu on turvaline digitaalne sularaha. Tehinguid kinnitab hajutatud üksmeel ja seejärel registreeritakse sujuvalt plokkhappega. Kolmandatele osapooltele ei pea usaldama Oeanci turvalisust.

Oeanc on privaatne

Oeanc kasutab rõngast allkirju, rõnga konfidentsiaalseid tehinguid ja salajasi aadresse kõigi tehingute päritolu, koguste ja sihtkohtade ümberstruktureerimiseks. Oeanc pakub kõiki detsentraliseeritud krüptokuuluvõimalusi ilma tavapäraste privaatsuskontsessioonideta.

Oeanc pole leitav

Aadresside saatmine ja vastuvõtmine ning tehingutega seotud summad on vaikimisi moonutatud. Tehinguid Oeanci plokkhelinaga ei saa siduda konkreetse kasutaja või reaalse identiteediga.

Loov meeskond

Walter

Oeansi asutaja Walter on matemaatik, keemik ja plokkheli tehnoloogiateadur. Walt õppis Madalmaades Leideni ülikoolis matemaatikat, filosoofiat ja meditsiini.

Amitabh

Juudi, endine Rothschili pere konsultant, väljapandav spekulant, globaalsete finantsinvesteeringute miljon eurooplastest autor.

Hrithik

Tšaad on viimase 30 eluaasta jooksul elanud mingis vormis loomingulises suhtluses kõneleja, muusikuna, produtsendi ja disainerina.

Anil

Krüpto-entusiastid alates 2016. aastast ja pole kunagi varem tagasi vaadanud. Olen autori brändi väljavalituks alates sünnist. Oeanc alates 2017. aasta lõpust ja see muudab krüpto-privaatsuse süsteemi igavesti!

Eelis

Kõrge efektiivsusega

Graphene tööriistakomplektid võimaldavad kiiret tehingut kinnitada keskmise sekundi kiirusega ja tõhusa tehingute töötlemisega.

Elastsus

Mugav pluginaarendus ja kolmanda osapoole juurdepääs.

Valgus

Lõppkasutajatel on juurdepääs otse Oeancile, ilma et laadiks alla terve plokkheli andmeid.

mugavus

Seadme toetavad sordid hõlmavad veebi, rakendust, arvutit jne.

Võta meiega ühendust